Kalendarium

Jesteśmy z Wami już 5 rok!


Oś czasu
Forum
Teraz NIEMIECKI


W grudniu 2011 roku zaprosiliśmy prawie 100 metodyków i nauczycieli języka niemieckiego z całego kraju na Forum Teraz NIEMIECKI. Podczas sesji plenarnych i warsztatów panelowych dyskutowaliśmy o przyszłości języka niemieckiego w wielu jego aspektach.
Posłuchaj wypowiedzi gości
Magazyn
Teraz NIEMIECKI

W 2012 roku stworzyliśmy wyjątkowy magazyn Teraz NIEMIECKI, w którym zamieściliśmy ciekawe artykuły dotyczące nauczania i uczenia się języka niemieckiego. Dla wielu była to inspirująca lektura.
 
Przeczytaj magazyn
Ideenbox
 

W 2013 roku postanowiliśmy zainspirować językiem niemieckim uczniów. W tym celu stworzyliśmy Ideenbox, fascynujący projekt na stworzenie jedynego w swoim rodzaju Dnia Języka Niemieckiego.
 
Ideenbox
Liczymy się!
 

W tym roku kontynuujemy promocję języka niemieckiego. Zdajemy sobie sprawę z wielu przeszkód i trudności, które stoją przed każdym z nauczycieli. Jesteśmy tu, by Was wspierać, inspirować. Nie jesteście sami. Zobaczcie, ilu Was jest!.
Liczymy się
Niemiecki jest prosty!
 
W 2015 roku zapraszamy wszystkich fanów języka niemieckiego do wzięcia udziału w konkursie! Zainspirujcie się naszymi postami na Facebooku Teraz NIEMIECKI i stwórzcie plakat, który udowodni, że NIEMIECKI jest prosty. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe!
Weź udział w konkursie


 • Teraz NIEMIECKI?

  Teraz NIEMIECKI to niepowtarzalna kampania promująca uczenie się i nauczanie języka niemieckiego w Polsce wśród uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli. dowiedz się więcej
 • Policz się!

  Zbuduj z nami ogólnopolski portret nauczyciela języka niemieckiego. Stań się częścią tego ważnego dla języka niemieckiego wydarzenia.
  Zobacz, ilu nas jest! dowiedz się więcej
 • Co dalej?

  Przekonaj uczniów, rodziców, dyrektora i innych nauczycieli, że niemiecki to klucz do drzwi, za którymi czeka nowoczesny, perspektywiczny i bardzo przyjazny świat! dowiedz się więcej