Co dalej?

Niemiecki to język jutra otwierający przed młodymi ludźmi drzwi do nowego, fascynującego świata. Wiemy, że Ty to wiesz. Wierzymy, że też w to wierzysz. Pomożemy Ci wypromować język niemiecki wśród uczniów, rodziców i dyrektorów!
 • Przekonaj uczniów!

  Pobierz materiały do przeprowadzenia fantastycznej lekcji języka niemieckiego o krajach DACHL! Razem z językiem uczniowie poznają fascynujące kraje, interesujących ludzi i wspaniałą kulturę niemieckiego obszaru językowego.
 • Przekonaj dyrektora!

  Wziąłeś udział w naszej kampanii? Wydrukuj certyfikat ambasadora języka niemieckiego dla siebie i szkoły, w której uczysz. Zanieś go dyrektorowi, opowiedz o projekcie Teraz NIEMIECKI i przekonaj go, że warto inwestować w język niemiecki!
 • Przekonaj rodziców!

  Zaproś rodziców na spotkanie, zaprezentuj im spot i powiedz, dlaczego warto, by ich dzieci uczyły się języka niemieckiego!

Podziel się wrażeniami

Jesteś pasjonatem języka niemieckiego? Nauczasz z zaangażowaniem i umiesz nim zarażać innych?
Pomóż innym nauczycielom przekonać uczniów, rodziców i dyrektorów do języka niemieckiego!

Napisz jak promujesz język niemiecki w swojej szkole! Podziel się wrażeniami!
Umieść informację o naszej kampanii na stronie swojej szkoły, wyślij nam link, a my podzielimy się tą wiadomością z ponad 7000 fanów kampanii na Facebooku!
Pobierz logo Teraz NIEMIECKI
 • Teraz NIEMIECKI?

  Teraz NIEMIECKI to niepowtarzalna kampania promująca uczenie się i nauczanie języka niemieckiego w Polsce wśród uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli. dowiedz się więcej
 • Policz się!

  Zbuduj z nami ogólnopolski portret nauczyciela języka niemieckiego. Stań się częścią tego ważnego dla języka niemieckiego wydarzenia.
  Zobacz, ilu nas jest! dowiedz się więcej
 • Historia

  Jesteśmy z Wami już 5 rok! dowiedz się więcej